Loading...

Wath promo
video

play-button
už sa to blíži, tak neváhaj a...

Registruj sa!

„Osobný rozvoj je najlepšia úspora času. Čím sme lepší, tým kratšie trvá dosiahnuť naše ciele.“

 -Brian Tracy

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
O TRAINING DAY-I

EVENT so 7 ročnou tradíciou.

TrainingDay je podujatie organizované vďaka úspešnej spoluprácie dvoch medzinárodne pôsobiacich študentských organizácii STU, menovite BEST Bratislava a IAESTE Bratislava . TrainingDay pôvodne vznikol za účelom ponúknuť študentom STU doplnkové vzdelávanie a už odo dňa vzniku pomáha študentom a mladým profesionálom zvýšovať šance zamestnať sa. Tréningy, ktorých sa študenti môžu zúčastniť vedú skúsení a certifikovaní tréneri a aj napriek tomu sú úplne bezplatné. Po absolvovaní si so sebou zúčastnení odnesú platný certifikát.

Kde?

online

KEDY?

2. Máj 2020

Naši tréneri.

Zuzana Štubianová
Zuzana Štubianová
Soňa Veselovská
Soňa Veselovská
Mohamed Alkafafy
Mohamed Alkafafy
Sandra Saarniit
Sandra Saarniit
Antonia Nănău
Antonia Nănău
Tomáš Petrek
Tomáš Petrek
Mgr. Ľubica Šoltésová
Mgr. Ľubica Šoltésová
Mgr. Juraj Víg
Mgr. Juraj Víg

Program Trainingday-u

Deň D Máj 2, 2020

Leadership Inside Out - ENG

When you start a new leadership role, you are often being introduced to what you will have to do towards others. You are given knowledge and tools of how to perform your job, you are told how to handle people, situations and what to expect. Maybe you even know a thing or two about certain types of leadership styles and when to use them. What about your first follower though, the one that’s with you through thick and thin – yourself? In order to go from being a good leader to a great one, you first need to learn how to lead yourself. What does it mean to lead yourself,…

Communication for better life - ENG

  It’s the art of speaking effectively and listing empathically . Effective Communication is one of vital life skills. We need it everywhere. If you wanna get deep insights about communication join me in this learning journey where we will discuss: 1.Emotional Bank account. 2.How to increase your credit in people heart. 3.What effective communication can do. 4.Feedback with impact. 5.Prepare for change.

Wind of change - ako sa adaptovať na zmeny

Zostali ste sedieť doma a neviete ako sa s tým zmieriť? Čas plynie a vy máte problémy byť produktívny a zvyknúť si na novú situáciu?… Ak áno, pripojte sa a precvičte si vašu zručnosť flexibility a adaptability. Byť flexibilný Vám pomôže nielen dnes ale aj vo vašom budúcom zamestnaní keďže patrí medzi najhľadanejšie zručností v CV-čkách. Pre manažérov je to dôkaz o tom, že ste schopný prispôsobiť sa situáciám a tak s vami bude “menej roboty” pri zaúčaní.

Produktívne nástroje

  Man time really flies when you take two naps per day…“ – či už je karanténa alebo nie je k väčšej produktivite nám môžu pomôcť rôzne zlepšováky. Ako nestratiť ani sekundu vášho času? Ako nastaviť software aby robil všetko za nás? A ako počas karantény definovať minimálne gravitačný zákon ako Newton? – To sa v tomto tréningu nedozviete, ale čo to je produktivita, tipy a triky ako ju zlepšiť a ako si pri tom dopomôcť technológiami to áno!

Kariérny rozvoj ako nájsť prácu, ktorá ma bude napĺňať

Chceš spoznať svoje silné stránky a ich využitie v praxi? Na tomto workshope si okrem iného ukážeme ako identifikovať svoj potenciál, ako ho rozvíjať, ako počas štúdia zbierať relevantné pracovné skúsenosti a následne s nimi uspieť na pohovore.

PsychoHRY

Poďte sa s nami zahrať zaujímavé psychologické hry pod vedením lektorov z OTVORENEJ HRY, pri ktorých sa nielen zabavíte, ale aj sa priblížite sami sebe a zlepšíte svoje komunikačné schopnosti. My v Otvorenej Hre veríme, že všetci sa môžeme mať lepšie, ak budeme mať dobré vzťahy. V práci, s priateľmi aj v rodine. Dovoľte nám otvoriť vám dvere do sveta hier a komunikácie. PsychoHry sú priestor, ktorý ponúka zážitky v bezpečnom a uvoľnenom prostredí, tentokrát dokonca priamo z vašej obývačky.

Úvod do vizuálneho myslenia

Infografiky a vizuálna podpora komunikácie nám pomáhajú efektívnejšie spracovať informácie, keďže trpíme pretlakom informácií. Vizuálne myslenie je prirodzenou súčasťou nášho každodenného života. My všetci myslíme vizuálne. Niektorí viac, niektorí menej. Aktívnym a vedomým používaním vizuálneho myslenia zlepšujeme svoju schopnosť komunikovať s ostatnými a vytvárame perfektné podhubie pre lepšie zapamätanie si informácií. Skoro 50 % ľudského mozgu je zapojených do vizuálneho procesu (spomínanie v obrazoch). Štúdie potvrdzujú, že farebné vizuály zvyšujú angažovanosť publika o 80 %. Ľudia, ktorí čítajú manuál s ilustráciami, sú o 323 % úspešnejší než tí, ktorí majú len písaný text. Čo je to GRAFICKÁ FACILITÁCIA? Manažovanie a uľahčovanie komunikácie vo vizuálnej forme. Medzi bežne známe využitia môžeme…

event album

Photo Gallery.

what they say

our Testimonials.

 testimonial image
 testimonial image
 testimonial image

Cum luna manducare, omnes historiaes magicae fortis, brevis lanistaes. Eheu, nobilis agripeta! Teres, pius animaliss foris imperium de.

Sarah Rose - Our Customers

This is due to their excellent service, competitive pricing and customer support. It’s throughly refresing to get such a personal touch.

Kevin Martin - Our Customers

Pes rusticus brabeuta est. Pol, talis lapsus! Contencio de fidelis palus, transferre brodium! Germanus, varius decors aliquando gratia de.

Jesscia Brown - Our Customers
Our sponsorships

Official Sponsors.

Dont hesitate, contact us for better help and services. View All Sponsors

Our blog posts

News & Articles.

play-button
CLICK HERE TO WATCH OUR PROMO

WE HAVE TOP EXECUTIVE AND START UP HERE.

Newsletter

Aby Vám už nikdy nič neuniklo